Партія “Слуга народу” проголосує за пост прем’єр-міністра і склад нового уряду до 1 вересня

Таку команду дало керівництво політсили, пишуть ЗМІ з посиланням на свої джерела.

Для схвалення відповідних рішень в новообраних народних депутатів будуть два дні: 29 серпня, на яке заплановано урочисте засідання Верховної Ради України 9-го скликання, а також 30 серпня.

“Судячи з усього, в партії високо оцінили черговий «підйом з переворотом» від Кличка з перенесенням КМДА на Лук’янівку, і вирішили «виносити козла» оперативно, поки той не підписав ще щось. Тиждень тому офіс Зеленського поводився так, ніби не поспішає в питанні звільнення Кличка. У команді Зеленського крізь позіхання говорили, що «це станеться вже цієї осені». І не збрехали, 1 вересня – вже осінь“, – йдеться в телеграм каналі Олександра Клименка.

У команді президента Володимира Зеленського практично вже визначилися з кандидатурами в новий Кабінет міністрів.

Про це повідомив один з лідерів партії «Слуга народу» Давид Арахамія.

Також, Давид Арахамія назвав трьох міністрів нинішнього уряду, які можуть зберегти робоче місце після формування нового Кабінету міністрів.

«Якщо вам скажуть про 100% ймовірність, це неправда. Адже буде широке обговорення, голосування. Імовірність у Маркарової, напевно, найвища. Але є і багато інших обговорюваних людей. У тому числі Аваков і Супрун», – заявив Арахамія