Дружина президента України Олена Зеленська поруч зі своїм чоловіком під час офіційного візиту до Франції

Перша леді країни Олена Зеленська в рамках візиту президента України Володимира Зеленського до Франції порадувала шанувальників кількома стриманими, але разом з тим – стильними образами.

Так нещодавно в мережі з’явилася підбірка фото, де Олена Зеленська вперше побувала в Національному центрі мистецтв та культури Жоржа Помпіду в Парижі:

«…Сповнена фантастичних вражень. Під час екскурсії обговорили можливість культурних обмінів та подальшого співробітництва. Дякую за чудовий час керівнику Центру Помпіду Сержу Лавінь та куратору Національного музею сучасного мистецтва Ніколя Люсі-Гуднікову», – підписано знімки.

На фото Олена Зеленська в стильному брючному костюмі і білих кедах, в руках у неї сумка відомого бренду, волосся пов’язане, прикрас майже немає – виглядає все доречно, сучасно і з натяком на вишукуваный смак – денний образ Олени Зеленської скромний і елегантний. Поруч з нею на знімках кілька чоловіків – в першу чергу – Серж Лавінь, керівник Центру.

 

Українці захоплені витриманим стилем першої леді, всі як один наголошують про її манеру триматися та вдалий гардероб:

 
 
 

 
 
 
 
 

 
 

 
 
 

Вперше в Національному центрі мистецтв та культури Жоржа Помпіду. Сповнена фантастичних вражень. Під час екскурсії обговорили можливість культурних обмінів та подальшого співробітництва. Дякую за чудовий час керівнику Центру Помпіду Сержу Лавінь та куратору Національного музею сучасного мистецтва Ніколя Люсі-Гуднікову. #paris #france C'est pour la première fois que je visite le Centre national d'art et de culture Georges Pompidou. Je suis débordée d'impressions fantastiques. Au cours de l'excursion nous avons discuté de la possibilité d'échanges culturels et de coopération future. Je remercie le président du Centre Georges Pompidou M.Serge Lasvignes et le curateur du Centre d'art contemporain M. Nicolas Luicci-Goutnikov pour cette magnifique visite.

Публикация от Olena Zelenska (@olenazelenska_official)

«Нереально гарно,особливо ця чарівна жінка», «Який у вас шикарний стиль», «Надзвичайно вишукана леді», «Красуня», «Відмінно тримаєтеся! Природньо!».