У центрі Києва помітили народного депутата від “Слуги народу” Олександра Дубінського, який позував на велосипеді в оточенні оператора з відеокамерою.

Як повідомляє Андрій Даниленко, який виклав відео в Фейсбук, “слуга” під’їхав на перехрестя на “Лексусі”, який видно в кадрі.

“Я такий крутий, буду на велосипеді кататися, вибирайте мене в мери, я буду такий як всі, кататися на велосипеді”, – коментує автор відео, натякаючи на те, що Дубінський знімає агітаційний ролик на підтримку себе самого на прийдешніх виборах в Києві.Дубінський приїхав на лексусі, пересів на велосипед і знімає відеоролики, що він такий як усі

Опубликовано Andriy Danylenko Суббота, 4 июля 2020 г.

Сайт “Букви” також показав на відео, як після зйомок Дубінський поїхав з цього району вже на іншому автомобілі – Mercedes G55 AMG. Журналісти відзначають, що такий “Мерседес” є в декларації політика, а ось” Лексусів” у нардепа офіційно немає.

Нагадаємо, раніше Дубінський вніс до декларації подарунок від матері- три автомобілі на суму 2,7 мільйона гривень. Депутат також обіцяв, що його сім’я продасть весь свій автопарк, а п’яту частину перерахує на благодійність.