Генеральний прокурор України Юрій Луценко повідомив подробиці розслідування вбивства правоохоронців на Київщині. про це повідомляють у Генпрокуратурі. – повідомляє Корупція.Інфо

На думку Юрія Луценка, керівництво операції здійснювалось не професійно і в діях тих, хто координував її проведення, є явні ознаки злочинної недбалості, яка призвела до особливо тяжких наслідків, а власне: вбивства п’ятьох працівників Міністерства внутрішніх справ України при виконанні обов’язків.

Генеральний прокурор зазначив, що слідство буде встановлювати міру відповідальності кожного, а на питання хто вистрілив- має дати відповідь експерт.

Також Юрій Луценко зауважив, що це не знімає питання відсутності правильної координації і підготовки операції.

«Все керівництво,що причетне до цих подій, відсторонено від займаних посад», – повідомив Генеральний прокурор.
Водночас Генеральний прокурор поінформував, що було встановлено ймовірного організатора розбійної групи.

«Є 6 затриманих, які підозрюються в організації і скоєнні ряду розбійних нападів. І маємо зараз визначатися з підозрою винним за службову недбалість, що призвела до особливо тяжких наслідків. Це буде зроблено в найкоротший термін», – завершив Юрій Луценко.
За останньою інформацією, прокуратура вже обрала запобіжні заходи для затриманих.

Затриманим особам інкримінується незаконне зберігання зброї та готування до розбійного нападу.

П’ятьом з них обрано запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою строком на 60 діб, ще одному, який погодився на співпрацю зі слідством – домашній арешт з електронним засобом контролю.