шегінь

Найближчим часом в пункті пропуску «Шегині» українські митники та прикордонники проведуть експеримент, який полегшить виїзд з України. Про це повідомляє прес-служба ГУ ДФС у Львівській області, передає Корупція Інфо.

Експеримент передбачає, що контрольні функції здійснюватимуть в єдиному приміщенні за принципом однієї зупинки (за аналогом роботи суміжної сторони). До того ж, планують виділити додаткову смугу руху та, за потреби, перерозподіл особового складу. Про це дійшли згоди в. о. начальника Львівської митниці ДФС Левко Прокіпчук та начальник Західного регіонального управління ДПСУ Володимир Плешко під час зустрічі  в цьому пункті пропуску.

Як повідомляє прес-служба, в. о. начальника митниці зазначив, що  бувають штатні ситуації, коли можливе накопичення транспортних засобів. Перетин кордону ускладнюється у літній період відпусток, передсвяткові дні, через порушення роботи електричних та комп’ютерних мереж. Водночас вважає, що тривале очікування на перетин кордону є неприпустимим. Про це свідчать звернення громадян на сервіс «Пульс» та публікації в ЗМІ.

Прикордонники та митники вже роздають подорожнім спеціальні буклети, де пропонують перетинати сусідні пункти пропуску без черг. Також на сторінці «Західний кордон» у Facebook можна прочитати інформацію про час очікування. Наразі спільно з Львівською ОДА вирішують питання щодо встановлення інформаційних стендів на виїзді зі Львова про стан черг у пунктах пропуску.

Посадовці також обговорили ситуацію в інших  пунктах пропуску Львівщини, зокрема щодо черг та шляхів їх усунення.