Головний військовий прокурор запевнив, що перевірка буде "ретельна, безпристрасна і за законом". 

Скандальну заяву народного депутата Андрія Білецького щодо наявності на керівних посадах НГУ сепаратистів обов'язково перевірять. 

Про це написав на своїй сторінці у Facebook головний військовий прокурор Анатолій Матіос, розповідає Корупція. Інфо

"Командувач Нацгвардії після заяви політика невідкладно надіслав до ГПУ листа-звернення з проханням про перевірку доводів нардепа", – повідомив він. 

За словами Матіоса, у військовій прокуратурі їх перевірять "ретельно, безпристрасно і за законом". 

"Радикальність претензій у блозі (а не через у повній мірі дієвий інструмент депутатського звернення) нардепа Білецького дещо здивувала. 

Опублікований (через блог в УП) емоційно-непритаманний бойовому офіцеру радикалізм сповідує інша (а не цивільний корпус чи "Азов") політична сила", – додав він. 

Нагадаємо, у суботу, 14 січня, екс-лідер "Азова", нардеп Андрій Білецький у своєму блозі на "Українській правді" звинуватив керівництво Національної гвардії у прямому покриванні офіцерів-сепаратистів, що несе загрозу обороноздатності нашої країни. 

Також він заявив про наявність корупційної складової в Національній гвардії і пообіцяв невдовзі зі своєю командою оприлюднити відповідні факти. 

Білецькій, зокрема, наголосив на "систематичному знищенні добровольчих батальйонів, яке провадить керівництво Національної гвардії".