У Галицькому районному суді Львова обирають продовження запобіжного заходу патрульним, яких підозрюють у незумисному вбивстві та перевищенні службових повноважень. Сторона обвинувачення вимагає продовжити домашній арешт до 24 жовтня та заборонити спілкуватися з іншими свідками.

Йдеться про правоохоронців, які в лютому під час рейду у закладі гральних автоматів затримали 22-річного чоловіка. Той під час обшуку проковтнув пакетик із наркотиками. Незважаючи на спроби патрульних реанімувати його, чоловік помер.

Двом із шести підозрюваних 6 серпня суд вже продовжив домашній арешт із низкою інших заборон. Розгляд клопотання щодо запобіжного заходу іншим чотирьом патрульним ще триває. Термін попереднього запобіжного заходу ‒ домашнього арешту ‒ добігає кінця, а слідчі дії, за словами прокурора, ще тривають.

Популярне: “Задерла спідницю та просила взяти аналізи”: В Одесі слідчий поліції влаштувала п’яну ДТП

Нагадаємо, рейд патрульних гральними закладами, під час якого помер 22-річний львів'янин, відбувався вночі 9 лютого. Під час перевірки поліцейськими один із відвідувачів салону гральних автоматів на вул. Куліша проковтнув пакетик, в якому були наркотики. Внаслідок удушення він помер. 7 травня шістьом львівським поліцейським повідомили про підозру у вбивстві з необережності та перевищення службових повноважень, які спричинили тяжкі наслідки. 8 травня Галицький райсуд Львова обрав патрульним запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту. Патрульних також відсторонили від роботи.