маршрутка

Перевізники Львівщини які не обладнають свої маршрутки GPS-трекерами, для доступу даних до диспетчерської служби, втратять своє місце роботи. Повідомили у прес-службі ЛОДА, за підсумками наради керівника області Олега Синютки із перевізниками. Передає Корупція інфо.

За словами голови ЛОДА, диспетчерська служба підпорядковуватиметься лише Львівській ОДА та не працюватиме на чийсь бізнес.

«Хто з перевізників не забезпечить доступ даних до диспетчерської служби, той не надаватиме послуги на території Львівської області», – наголосив Синютка.Окрім цього він закликав перевізників провести роз’яснювальну роботу з водіями щодо пільгового проїзду членів сімей загиблих учасників АТО.

Як відомо, у четвер, 6 серпня, на Стрийському автовокзалі відкрили єдину диспетчерську службу з контролю за обласними маршрутами, яка відстежуватиме роботу пасажирського автотранспорту. З її допомогою здійснюватиметься контроль наявності автобусів на рейсі, дотримання ними графіку руху та маршруту.

Як раніше повідомляв, Львівський портал, перевізники вважають некоректними створення диспетчерської служби на Стрийському вокзалі (автобусна станція №1), в приміщенні, яке належить одному із перевізників.

Перевізники переконані, що автостанція №1 буде використовувати цю інформацію проти своїх конкурентів на ринку перевезень. Підприємці вбачають у цьому порушення принципів рівності конкуренції, законів ринку.