Про це сьогодні, 2 березня, на брифінгу Асоціації перевізників Львівщини розповів голова Асоціації Іван Велійка

Асоціація пропонує надати право усім категоріям пільговиків скористатися своїм правом безоплатного проїзду з 10:00 до 16:00. До 10:00 і після 16:00 повинні платити всі.

«Львів практично є єдиним обласним центром України, де питання перевезення пільговиків у міському транспорті досі не вирішене. Практика вирішення цього питання така: це або одночасне перевезення від трьох до шести осіб, які користуються пільгами в автобусі, або обмежений час надання пільг. Більш толерантний підхід ‒ це обмеження надання пільг у часі. У такому разі перевізник не ущемляє права осіб, які можуть скористатися пільгою, проте встановлюються конкретні години, коли можна нею скористатися. Ми пропонуємо надати право усіх категоріям пільговиків скористатися своїм правом з 10:00 до 16:00. До 10:00 і після 16:00 повинні платити всі», ‒ розповів він.

І. Велійка розповів, що Асоціація перевізників Львівщини досягнула певних домовленостей з міською владою і вже завтра, 3 березня, проходитиме громадське слухання по цьому питанню.