Головні новини Львова
Подобається

Перевізники вимагають звільнити керівника держдепартаменту ЛОДА

24/11/2014     Автор: Яна Романська
Перевізники вимагають звільнити керівника держдепартаменту ЛОДА

Водії автобусів підприємства «Жидачів Автотранс» та «Транс-Спорт» зібралися на акцію протесту під стінами будівлі Львівської облдержадміністрації.

Вони вимагають відправити у відставку керівника департаменту розвитку інфраструктури, дорожнього господарства та паливно-енергетичного комплексу Львівської облдержадміністрації Олега Лазара. 

За словами представника «Жидачів Автотранс» Віктора Глушія, раніше водії маршруток уже зверталися до керівництва ЛОДА з проханням вплинути на чиновника, який, на думку перевізників, одноосібно приймає незаконні рішення та видає дозволи на відкриття нових маршрутів.

«У цьому департаменті Стрийському АТП видали дозвіл на перевезення за маршрутом, де вже працює «Жидачів Автотранс». У нас є достатньо транспорту, щоб забезпечити перевезення пасажирів, а з появою нових маршрутів ми починаємо працювати в збиток. Підприємство, яке створює робочі місця і справно платить податки, через такі рішення директора департаменту фактично на очах розвалюється»,– сказав Глушій.

Він наголосив, учасники акції протесту вимагають скасувати видані Лазарем дозволи та звільнити його з посади.

 

Читай найсвіжіші новини про Львів