Російські пілоти, які бомблять Україну – добровільні раби. За їхні злочини доведеться платити високу ціну їхнім дітям та онукам. Про це заявив Радник голови Офісу президента Олексій Арестович.

За його словами, для РФ ця війна уже програна, і ніякі масштабні руйнування України не зможуть виправити ситуацію на користь Росії. Тим більше, що країна-агресорка і не зможе досягнути ніяких масштабних руйнувань, – написав радник очільника ОП у Facebook.

При цьому він висловив нерозуміння, за що взагалі боряться російські пілоти, які погоджуються бомбити Україну.

“Зрозуміло, за що бореться Путін, безглуздо затягуючи програну війну – за особисте політичне та фізичне виживання (даремно). А ви – за що? Репарації за все, що ви зруйнували, доведеться платити вашим дітям та онукам. Роками, десятиліттями. Зліт – намотав лічильник. Зліт – ще раз. Вам теж доведеться виплатити своє – одним грошима, іншою ударною працею на лісоповалі, третім – життям та здоров’ям”, – зазначив Арестович.

Російські пілоти-злочинці уже розплачуються як мінімум своєю гідністю.

Також Арестович зазначив, що російські пілоти по суті – добровільні раби, адже навіть не мають своєї думки і не висловлюють її.

“Нездатність скласти двічі по два і зайняти особисту позицію у російського офіцерства межує з особистим добровільним рабством. Адже колись були гвардійські перевороти, армія царів знімала. Тьху, вівці”, – підсумував радник голови ОП.