У кожного українця і у мене особисто є велике питання: «Що на десятому місяці війни в Раді роблять представники ОПЗЖ, які є апогетами «русского мира» і мають знаходитись на лаві підсудних, а не спотворювати державну політику?».

Пише народний Депутат від партії “Слуга народу” Олег Дунда.

Направив до Голови Верховної Ради звернення щодо включення до позачергового засідання питань позбавлення мандатів народних депутатів від заборонених партій і відповідно позбавлення мандатів депутатів місцевих рад. Отримав формальну відписку. Чомусь пан Стефанчук забув, що сесія Ради буде закрита 7 лютого 2023 року, тож включення цього питання в позачергову сесію в лютому зовсім не суперечить законодавству. Але ж кому це цікаво, коли голосами представників ОПЗЖ (зрадників та колаборантів) можна протягнути в сесійному залі будь-яке спірне питання.

Тож пішов іншим шляхом. Вчора почав збір підписів про включення Постанови №7694 та урядового законопроєкту №7476 до порядку денного найближчого пленарного засідання. Вже маємо близько 50 підписів, підтримка є. Далеко не всі згодні з позицією пана Стефанчука і готові адвокатувати представників Кремля в Україні, які привели війну на нашу землю і на чиїх руках кров наших дітей, цивільних та військових.

Маємо вже підписи депутатів. Батьківщина, до речі, відмовилась (розумію, старі зв’язки, їм треба маневрувати), – резюмував Нардеп Олег Дунда. А що ви думаєте про це? Чи варто позбавляти мандату депутатів ОПЗЖ під час війни? Пишіть думки у коментарях.