Ведучий авторської аналітичної програми «Суб'єктивні підсумки» на телеканалі «NewsOne», екс-депутат Одеської міської ради Дмитро Співак розкритикував лідера «Радикальної партії» Олега Ляшка, назвавши його «абсолютно цинічним популістом без будь-яких принципів», передає Корупція.Інфо

"Абсолютно цинічний популіст без будь-яких принципів. Після того, як комуністи пішли з парламенту, Ляшко зі своїми радикалами перейшов по руках, як червоний прапор, за всіма олігархам, які тільки існують в Україні", – сказав він.

Популярне: Пенсіонерів хочуть звільнити від сплати комуналки. У Раді зареєстрували законопроектНа думку Дмитра Співака, Олег Ляшко «перейшов по руках» всіх українських олігархів. Аналітик також порівняв його з «червоним прапором».

Крім того, екс-депутат оцінив шанси лідера «Радикальної партії» на перемогу в президентських виборах в 2019 році.

Дмитро Співак зазначив, що Олег Ляшко є талановитим шоуменом, актором і оратором і цілком може залишатися в топі, але стати Президентом України він не зможе. При цьому екс-депутат підкреслив, що він дуже шкодує про те, що ще залишилися люди, які ведуться на такий популізм.

Нагадаємо, лідер Радикальної партії Олег Ляшко днями потрапив у гучний скандал через політичну агітацію, яку він влаштував в одній зі шкіл Чернігівської області.