Україна переживає другий масштабний голод за свою історію (1932-33 рр.). Тоді на місце ще вчора живих українців заселяли росіян. Найбільшого голоду зазнали саме мешканці центральної та східної частин країни.

Почали завозити росіян в ешелонах в українські села саме 1933 року. Статистика:

– Одеська область. З Горьковської переселені в Одеську – 141 ешелон. З Білоруської СРСР – 68 ешелонів.

– Дніпропетровська область. Із західних областей РРФСР до Дніпропетровської – 125 ешелонів.

– Харківська область, З центрально-чорноземного регіону Росії в Харківську область – 188 ешелонів.

– Донецька область. З Івановської в Донецьку – 147 ешелонів.

djvqiTJ9OtI

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

І це їхали не просто поодинокі люди, це були цілі колгоспи. Переселяли сім'ї зі старими й дітьми.

Митрополит А. Шептицький у одній із своїх праць писав: «Засуд Божої науки громом прокляття спадає на всіх, що, потуптуючи святість Божого закону, проливають неповинну кров і самі себе відчужують від людського суспільства,нехтуючи те, що в тому суспільстві є найбільшою людською святістю, себто людське життя».

Через століття знову російський народ йде через кордон, ешелоном заселює спустошені ними ж українські житла. Якщо вірити митрополиту: і всім буде за діла їхні, і треба пробачити, бо покарані будуть вони. У понеділок, вдень на сайті Мосекомоніторинга з’явилась публікація відповідно до якої в московському районі Кожухово в 2, 2 рази перевищено допустимий вміст ядовитого стеролу у повітрі. Більшість російських ЗМІ запевняло своїх мешканців, що це всього лиш «качка» і ніякої аварії не було. Та вже під вечір почали підтверджувати правду про аварію. За розвитком подій будемо спостерігати.

 

Автор: Yavkubi