У Верховній Раді України трапилася чергова бійка біля трибуни президії. Судячи з кадрів, представники “Батьківщини” хотіли туди прорватися, проте їх почали стримувати нардепи від “Слуги народу”.

Відео показав власний кореспондент OBOZREVATEL із зали парламенту. На записі видно, що протистояння перейшло в силове.

Так, наприклад, позафракційний Сергій Рудик почав штовхатися з Сергієм Бабаком і Володимиром Вороновим від “Слуги народу”.

Також під час бійки лідер “Батьківщини” Юлія Тимошенко вирвала мікрофон з рук спікера Дмитра Разумкова, поранивши палець.“Перша кров в Раді. Юлія Володимирівна вириваючи мікрофон порізала палець. Мікрофон зламано. Хто компенсує?”, – кадрами в своем Телеграм-канале поделился нардеп от “Слуги народа” Александр Качура.

Голова фракції “Слуга народу” Давид Арахамія закликав народних депутатів повернутись до конструктиву, продовжити роботу до 19.30 та розглядати окремо кожну з 4000 правок до законопроекту.

Віцеспікер Стефанчук ще раз поставив питання продовження роботи до 19.30 і депутати проголосували за це 226 голосами.

Спікер парламенту Дмитро Разумков з парламентської трибуни звернувся до депутатів, закликав їх припинити займатись популізмом і повернутись до попередніх домовленостей.

Разумков зазначив, що не може вести засідання, оскільки його місце зайняв той, кому воно не належить та передав слово Стефанчуку.