Владислав Ридванський та Андрій Федечко принесли Україні перші медалі чемпіонату Європи з сучасного п’ятиборства, який проходить у британському місті Бат.

Андрій Федечко і Владислав Ридванський – срібні призери континентальної першості в естафеті. Про це повідомляє пресслужба НОК України.

7 серпня українці здобули срібну медаль в естафеті, набравши 1489 очок. Перше місце дісталося британцям Оліверу Маррею і Майлзу Пілладжу, третіми стали спортсмени з Угорщини Ріхард Беречкі та Іштван Малиц.

Нагадаємо, 6 серпня в британському місті Бат стартував чемпіонат Європи з сучасного п’ятиборства. На престижному старті Україну представляють 9 спортсменів, які виступають в особистій та командній першості, чоловічій естафеті.

На ЧЄ-2019 з сучасного п’ятиборства спортсмени розігрують 7 комплектів нагород, а також 16 олімпійських ліцензій (8 у жінок, 8 у чоловіків) на Токіо-2020.

Також відомо, що Юлія Левченко і Михайло Кохан визнані кращими легкоатлетами липня в Україні за версією Федерації легкої атлетики.

Юлія Левченко і Михайло Кохан перемогли у голосуванні, яке відбувалося серед трьох категорій: експертів Ради ФЛАУ, представників ЗМІ та вболівальників. Голоси кожної категорії враховувалися як третина від усіх голосів.