сад

У Львові зафіксовано перші порушення у день виборів. Зокрема, сьогодні з 8.10 до 8.40 Андрій Садовий був присутній в ефірі на Львівському радіо, де перелічував свої здобутки на посаді міського голови.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомляє Комітет виборців України-Львів, передає Корупція Інфо

КВУ пише, що сьогодні з 8.10 до 8.40 Андрій Садовий був присутній в ефірі на Львівському радіо, де перелічував свої здобутки на посаді міського голови.

Окрім того, зафіксовано порушення дня тиші та спроби обійти закон через агітацію, яка є кольорами, шрифтами та риторикою схожа на агітацію кандидатів та партій.

«На вулиці Стрийській залишилася агітація партії «Батьківщина» та партії «Свобода». У Львові не всі партійні листівки були зняті з під’їздів, зокрема, виборці надіслали нам світлину з листівкою партії «Сила людей», партії «Свобода».Вчора та днем раніше з’явилися нова вулична реклама, яка за стилістикою, кольорами, шрифтом та риторикою нагадує агітацію Ігора Васюника та партії ВО «Свобода»

Також по місту були масово розповсюджені наліпки із надписом: «Васюник чи Садовий» виконані у тому ж стилі що і білборди з написом «Думай», які продовжують передвиборчу риторику Ігоря Васюника», – йдеться у повідомленні.

«Вчора у с.Опільсько Сокальського району голова ДВК зібрала всіх членів дільниці та заборонила в день виборів користуватися телефонами та виходити на зв’язок.

Дільниця №461839 у смт. Гірник: відсутній протокол підрахунку бюлетенів. На дільницю викликали СБУ.

Майже всі дільниці у Львовы були відкриті вчасно, нашими спостерігачами було зафіксовано відкриття низки дільниць з запізненням на 15-25 хвилин», – повідомляє Комітет виборців України-Львів.