Більше 30 мирних громадян були поранені, двоє загинули в результаті обстрілу з боку Азербайджану в Нагірному Карабасі, заявив омбудсмен невизнаної Нагірно-Карабахської республіки (НКР) Артак Бегларян в неділю на брифінгу.

Про це повідомляє Інтерфакс.

Він також повідомив, що під обстрілом перебували близько 50 населених пунктів.

За інформацією міністерства оборони Вірменії, в ході бойових зіткнень 27 вересня з азербайджанської сторони загинуло близько 200 осіб. Про це на зустрічі з журналістами 27 вересня заявив представник відомства Арцруни Ованісян, повідомляє News.am.

Крім того, Азербайджан втратив близько 30 одиниць бронетехніки і близько 20 безпілотників, стверджує Ованісян.

Втрати вірменської сторони уточнюються. За словами представника міноборони, поранено близько 100 військовослужбовців, 10 з них евакуйовані в Єреван.

Заступник міністра оборони невизнаної Нагірного Карабаху Артур Саргсян раніше на прес-конференції в Степанакерті говорив про 16 загиблих з вірменської сторони.

Тим часом Міноборони Азербайджану повідомило, що військові взяли вершину Мурів гірського хребта Муровдаг, що дозволяє їм контролювати дорогу Варденіс – Агдара, що сполучає Карабах з Вірменією.

Раніше азербайджанська сторона також повідомляла про отримання контролю над кількома селами і про висунутому вірменському гарнізону в населеному пункті Агдер Мардакерт пропозиції здати зброю. Степанакерт ці повідомлення відкинув.