Наші статті
Подобається

Перший ЛГБТ шлюб, який зареєстрували у Росії

09/11/2014     Автор: Яна Романська
Перший ЛГБТ шлюб, який зареєстрували у Росії

1530184

 

 

 

 

 

 

 

Політика В. Путіна проти ЛГБТ спільноти була зрозуміла ще кілька років назад. Загалом ставлення до геїв та лесбіянок у більшої частини РФ не з найкращих. Існування ЛГБТ у світі та факт надання їм прав досі викликає палкі дискусії, проте світ вчиться бути толерантним, тому вже у багатьох країнах почали надавати більше прав таким парам. Сьогодні, коли в Україні влада не акцентує увагу на цій спільноті, у Росії вводять низку законів, яка суттєво унеможливлює існування таких пар.

У суботу, 8 листопада, у Санкт-Петербурзі зареєстрували перший ЛГБТ-шлюб – інформує радіостанція Говорить Москва. Виникає запитання: як? Адже такі шлюби унеможливлені у РФ. Але це ще один доказ, що чим більше Владімір Путін намагається щось контролювати, тим більше все «валиться».

Гомосексуальну сім’ю створили дві дівчини, одна з них – трансгендер (перебуває у процесі зміни статі з чоловічої та жіночу). Двоє наречених були одягнені у весільні сукні.  

За словами працівника ЛГБТ-організації «Вихід» А. Мініахметова: «Свадьба состоялась вчера между девушкой и трансгендерной девушкой, так как последняя имеет документы мужчины и официально переход не совершила, сейчас она в процессе смены документов".

Тобто офіційно – це шлюб між чоловіком та жінкою, але об’єктивно між двома дівчатами. Чи будуть далі поширюватись такі шлюби у Росії? Скоріше риторичне запитання, потрібно просто спостерігати. Бо, якщо пам’ятаєте, таким типом шлюбів раніше політична верхівка залякувала своїх громадян. Далі буде.    

 

Автор: Yavkubi