яременко

Революція гідності пройшла повз Президента Петра Порошенка та його оточення, оскільки вони так і не змогли відійти від популізму та легковажного ставлення до своїх обіцянок. А тому, рік на чолі із Порошенком приніс лише розчарування.

Таку думку висловив український дипломат Богдан Яременко у соціальній мережі. Новину повідомляє Корупція.інфо

На думку дипломата, навіть внутрішніх проблем в Україні було б достатньо, щоб не дозволити будь-якому обраному минулого року президенту стати успішним чи загальним улюбленцем. Однак, все ж таки «робити більше і краще» у будь-якого нового президента України можливість однозначно була. 

«Тим більше, не існувало жодних перешкод для того, щоб організувати свою діяльність на принципово нових засадах», – зауважує Яременко.

Однак, як додає дипломат, його найбільшим розчаруванням стало те, що Революція Гідності пройшла повз Порошенка і його оточення. Адже, на думку Яременка, політики так і не зрозуміли важливості морального та ціннісного складника політики. 

«Найбільше це проявилось в нездатності відійти від популізму, легковажного ставлення до своїх обіцянок та в кадровій політиці (масові нові призначення ворогів Майдану, осіб корумпованих та морально нечистоплотних, зате особисто лояльних)», – заявляє Яременко.

Виділяє дипломат і невеликий прогрес і діяльності Порошенка – Президент не дозволяє собі ігнорувати і злити громадську думку, як це робив його попередник Віктор Янукович. 

«Цей острах перед громадськістю і, на жаль, і на щастя, залишається єдиною рушійною силою змін в Україні», – вважає Яременко.

Однак він наголошує, що громадянське суспільство після революції виросло, зміцніло, краще організувалось і не втратило бажання працювати. І це, на думку Яременка, можливо і не є заслугою, але однозначно є одним з висновків про перший рік президентства Петра Порошенка.