Влада Канади запросила президента України Володимира Зеленського відвідати їхню країну 2 липня. Про це заявив надзвичайний і повноважний посол Канади в Україні Роман Ващук, пише "Радіо Свобода".

За словами Ващука, особисте запрошення передали по телефону. "А там вже з паперами ми, як з одного боку, так і з іншого, впораємося", – повідомив посол. Дата 2 липня збігається з проведенням в Канаді в цей день з конференцією з підтримки реформ в Україні.

Ващук вважає, що прем'єр Канади Джастін Трюдо сподівається на присутність як президента, так і інших високопоставлених українських чиновників. "Хоча ми розуміємо, що одночасно в Україні буде відбуватися виборча кампанія", – зазначив посол.

Раніше стало відомо, що новообраний глава держави Володимир Зеленський не запрошений на заходи в Нормандії в честь 75-ї річниці висадки союзників, на яких буде присутній президент Франції Еммануель Макрон і ряд інших іноземних лідерів. При цьому, запрошення не отримав і президент Росії Володимир Путін.

Нагадаємо, глава Адміністрації президента Андрій Богдан повідомив, що глава держави ще не вирішив, куди буде його перший закордонний візит.