Президент України Володимир Зеленський та президент Європейської Ради Дональд Туск підсумовують зустрічі, які відбулися 5 червня у Брюсселі.

Сьогодні вони зустрілися із журналістами за підсумками зустрічі.

Про це повідомляє прес-служба Ради ЄС у Twitter.

“Президент Євроради Дональд Туск щойно зустрівся з президентом України Володимиром Зеленським, який перебуває в Брюсселі зі своїм першим закордонним візитом після його обрання в квітні”, – повідомили в інституції. 

Нагадаємо, що 4−5 червня український президент перебуває в Брюсселі із офіційним візитом. Він встиг зустрітися із очільником Єврокомісії Жаном-Клодом Юнкером, генсеком НАТО Єнсом Столтенбергом, а також Європейським комісаром з питань євро і соціального діалогу Валдісом Домбровскісом.

Під час сьогоднішнього спілкування з журналістами президент прокоментував свою зустріч з президентом Європейської комісії Жан-Клодом Юнкером. Зокрема, він назвав Юнкера «добрим дядечком».

Як повідомлялось, генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг під час брифінгу за підсумками зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським заявив, що НАТО підтримує територіальну цілісність України і ніколи не визнає російську агресію на Донбасі, окупацію Криму, а також напад на українські кораблі у Керченській протоці.