Нардеп від партії Порошенка Олексій Гончаренко розкрив деталі вчорашньої розмови з Володимиром Зеленський.

“Знаєте, у нас тут коронавірус, а в нього такий “коронавірус” на голові виріс, що він не помічає і не розуміє, як багато речей він насправді не знає”, – сказав нардеп

Олексій Гончаренко розповів, що на прохання до нього президента Володимира Зеленського “не переходити на особистості” попросив главу держави не брехати

Про це нардеп сказав у коментарі OBOZREVATEL, додавши, що порозумітися із Зеленським йому не вдалося, бо президент не готовий ані до діалогу, ані до критики.

Українці обурені поведінкою Гончаренка:
“Правильно зробив що поставив на місце цього песика, само нінащо не здатне тільки навчились кричати, мало слиною не вдавився”, “Володимир Олександрович молодець, таких треба ставити на місце!”, “Респект Президенту Зеленскому”.

Нагадаємо, вчора президент України Володимир Зеленський прийшов в зал парламенту, щоб поговорити з депутатом від фракції “Європейської солідарності” Олексієм Гончаренко. Останній буквально декілька хвилин перед цим з трибуни Ради виголосив істеричну промову і розкритикував Зеленського і його соратників.

“Зеленський щойно прийшов до сектору Європейської Солідарності особисто погрожувати Олексію Гончаренку: «Ніколи зі мною не переходьте на особистості». Питання – а то що?“, – написав на своїй сторінці депутат Володимир Ар’єв.

Такж сьогодні у блозі Анатолій Шарій опублікував фото Гончаренка і залишив характерний підпис:

“Два варіанти. Переборщив з уколами в губи або щось ними робить Петру Олексійовичу. Хвилююся за нього.