Нардеп від Блоку Петра Порошенка Мустафа Найєм, заявив, що якби знову став журналістом зажадав би у Президента коментарів з приводу Ахметова, передає Корупція.Інфо

За словами політика, до Президента накопичилася велика кількість питань, але основним є діяльність українського олігарха Ріната Ахметова. Мільярдер, який був головним спонсором "Партії Регіонів" і уряду Януковича досі є буквально єдиним монополістом в сфері енергетики.

Популярне: Якщо не зареєструвались, то платіть! За що українцям прийдеться заплатити 100 неоподатковуваних мінімумів

"Шановний Петре Олексійовичу, як ви поясните той факт, що в період вашого президентства, через чотири роки після Революції і всупереч оголошеної деолігархізації багаторічний спонсор Партії Регіонів Ринат Ахметов і його бізнес відчувають себе не менш комфортно, а в деяких галузях навіть вільніше, ніж в період президентства Віктора Януковича?

Як ви думаєте, в чому секрет: у Ахметова геніальні менеджери або хтось замінив йому Віктора Януковича, Партію регіонів, а з НКРЕ взагалі не церемонилися – просто перейменували в НКРЕКП і призначили членів комісії указом президента? "