Журналіст Олександр Дубинський прокоментував недавній запис в соціальній мережі чинного Президента України Петра Порошенка щодо боротьби з корупцією, передає Корупція.Інфо

«Ненавидиш корупцію? Став лайк», – написав Президент.

Під своїми словами він прикріпив фотографію, де Служба безпеки України затримала кілька людей. На цьому фото був напис: «Корупціонерам – тюрми!».

«Петро Олексійович, а де ви лежите на цьому фото? Не впізнаю зі спини», – відреагував на запис Глави держави Олександр Дубинський.

Нагадаємо, нещодавно Президент України Петро Порошенко здійснив робочу поїздку до Запорізької області, де відкрив рух на відремонтованій ділянці траси державного значення Н-08 "Бориспіль – Дніпро – Запоріжжя – Маріуполь".

Зауважимо, що ця подія стала доволі популярною у соцмережах, оскільки юзери звернули увагу на те, що глава держави замість перерізання стрічки зняв зі знаку Н-08 шматок тканини синього кольору.

"Петро Порошенко відкрив дорожній знак. Це як Колумб Америку, тільки дорожній знак".

Популярне: Пенсіонерів хочуть звільнити від сплати комуналки. У Раді зареєстрували законопроект

"Невимовна радість і гордість оповивають душу, на очі навертаються сльози щастя! Відремонтовано аж майже 24 кілометри дороги на трасі Дніпро – Запоріжжя", – пишуть користувачі