Екс-глава Адміністрації Президента України, підприємець Борис Ложкін 26 березня в швейцарській Женеві провів зустріч з бізнесменами Ігорем Коломойським і Геннадієм Боголюбовим, передає Корупція.Інфо.

Про це йдеться в сюжеті програми "Схеми" (спільний проект "Радіо Свобода" і каналу "UA: Перший") від 12 квітня. За даними журналістів, бесіда в одному з ресторанів міста тривала більше двох годин. Ложкін коментувати зустріч відмовився. Пізніше його прес-секретар запевнив, що бізнесмен не вів ніяких переговорів від імені президента Петра Порошенка. Адміністрація глави держави на запит з цього приводу не відповіла.Популярне: "Оголошення війни Росії…": Турчинов приголомшив своєю заявою

 

Коломойський у телефонному коментарі розповів, що Ложкін приїжджав до "давнього друга" і колишнього бізнес-партнера Боголюбова.

"У них є що обговорювати і про що говорити … Я приєднався до них, коли вони пішли вечеряти. Звичайно, говорили про українські реалії, про політику говорили, про перспективи, про те, що Петро Олексійович більше ніколи не буде президентом. Розповідав , як біжать все від Петра Олексійовича Порошенка, як вже думають, як від нього швидше сховатися, як би не залишитися на цьому кораблі і не врізатися в цей айсберг ", – додав він.

Коломойський повідомив, що люди з оточення Порошенко намагаються вести переговори з ним, але їх імена і теми розмов він озвучувати не став.