Життя цього чоловіка от уже декілька років надзвичайно цікавить усіх українців. Чи не щодня ЗМІ повідомляють чергові подробиці з його особистого життя і професійної діяльності. Це й не дивно, бо він – п’ятий  і наймолодший президент України – Петро Порошенко, передає Корупція.Інфо

Сьогодні ми хочемо розказати про той час, коли про мільйони на рахунках чи, тим-паче, президенство ніхто й не здогадувався. Про час, коли Петро Олексійович був Петриком – про дитинство ы юність.

Народився маленький Порошенко на Одещині у маленькому місті Белград, де й провів усе своє дитинство. Петрик ходив у місцеву школу і жив у одному з найбагатших районів міста. Шкільне навчання давалось хлопчику легко, як згадують вчителі і однокласники, а от з поведінкою було куди гірше: за часті провини і збитки його навіть пересадили на парту, для бешкетників. До речі, саме через поведінку Петро не отримав найвищу шкільну відзнаку.

Однокласники розповідають, що Петрик був дуже добрим і щедрим хлопчиком, з ним завжди було весело. До речі, серед його друзів було більше дівчаток, аніж хлопчиків – з ними легше було знайти спільну мову. 

Шкільні друзі часто говорять, що любов до солодкого у Порошенка ще з дитинства і пригадують, що він завжди мав з собою щось солоденьке. «Петя, дай цукерку!» – фраза, яку найчастіше чув майбутній шоколадний магнат, наче передрікала його майбутнє. 

Популярне: "Депутатська хитрість чи геніальна дружина?": Таємниці сімейного життя кума Фірташа, депутата Юрія Бойка

Школу Петра відправили закінчувати у молдовському селищі Бендери. Там він ще відвідував заняття з дзюдо. Його тренер розповів, що успіхи юнака були непогані, що поводився він так, як і має це робити гідний боєць. Своїх суперників у боротьбі Петро перемагав вправно, у цьому йому допомагала головна риса характеру – врівноваженість.

Таким спокійним, виваженим, але з іскрою отого бешкету ми й побачили Петра Олексійовича, коли він вперше з’явився на політичній арені.