У час коли Володимир Зеленський робить все, щоб не допустити в Україні масового зараження Коронавірусом і економічної кризи, соратники Порошенка продовжують піаритися. На цей раз висловився Андрій Парубій.

Досить нас дурити!
Зеленський звернувся до Верховної Ради України з вимогою ухвалити антикризові закони.
Але у той самий час не збирається комітет який і повинен ухвалити та винести на голосування закон про неповернення «Привату» Коломойському. А у цьому комітеті «слугонародівська» більшість.
Нагадаю – команда Зеленського здобула однопартійну монобільшість у Верховній Раді. Президент і його фракція взяли на себе повну відповідальність за економіку країни. І за все в країні.
У вас достатньо голосів щоби і провести комітет, і прийняти рішення в залі.
Фракція «Європейської Солідарності» буде на сесії і буде голосувати за актикризовий банківський закон. Але ж чи будуть голосувати «слуги народу»?
Тому, пане Зеленський, не перетворюйте знову біду країни і людей в шоу і фарс, а поставте завдання людям, яких ви привели у Верховну Раду – просто прийти на комітет і на сесію, і просто проголосувати! Бо ця ваша подвійна гра і подвійна мораль може надто дорого коштувати країні.

Українці обурені:

“Доки президент рятує народ, шакали з “ЄС” тільки піаряться”, “Піар на життях українців”, “11 друзів Рошену”.