Позафракційний народний депутат України Надія Савченко заявила, що отримує зарплату в розмірі 35 тис. гривень, передає Корупція.Інфо

Про це у своєму Facebook передав політолог Олексій Голобуцький.

"Савченко сьогодні на ефірі NewsOne примудрилася використовувати сюжет про медичну реформу, щоб розповісти, чому їй тепер платять за депутатство не 17, а 35 тисяч, якими вона не буде ділитися з виборцями, хоча багато хто просить у неї грошей. На всіх, мовляв, не напасешся – тому медреформа провальна", – розповів він.

Голобуцький також підняв на сміх вбрання парламентаря.

"Костюм героїні заслуговує окремих слів. Мабуть, піарники намагалися зобразити лахміття як свідчення безсрібництва Наді. Спонсори агента вимагали гамівну сорочку. В результаті, судячи з усього, спробували поєднати", – написав політолог.

"Здається, завтрашнє повне затемнення десь почалося з випередженням термінів …" – іронізує Голобуцький.

Відзначимо, це не перший випадок, коли нардеп дивував публіку своїм зовнішнім виглядом. Ставши депутатом Ради, Савченко залишилась вірною своїм звичкам, тому постійно дає журналістам приводи до обговорення. Так, що торік в ефірі телеканалу NewsOne парламентарій з'явилася з яскравим макіяжем і в сукні.

Нагадаємо, що раніше Савченко ніколи не з'являлася на людях нафарбованою та з укладеним волоссям, тому такі зміни стали несподіванкою для багатьох.

Так само в грудні минулого року народний депутат Надія Савченко на сесію парламенту з'явилася в туфлях на величезних підборах і в пуховику італійського бренду. Вона навіть виступала перед парламентарями в куртці. Раніше депутатка розповідала, що вчилась на модельєра.

Також Савченко висловила думку, що герой – це "людина, яка зазвичай є білою вороною".

"Герой – це той, хто завжди все робить не так, як інші. Не треба було чекати від мене, що коли мене назвуть Героєм України, я, одержуючи цю зірку, стану іншою людиною", – зазначила Савченко. Її зовнішній вигляд це підтверджує.

 

 

 

Популярне: Відмова головного мозку: Відомий радянський актор перебуває у дуже важкому стані