fbb9706ac2e01acd1c6f38e248c284361440767556

У Києві біля будівлі Адміністрації Президента відбувся мітинг за реформування судової системи. Активісти вимагали звільнення одіозних суддів і повне оновлення судової влади. Громадськість сконструювала «пам’ятник» суддям, яких посадили в сміттєві баки.

Про це повідомляє «5 канал», новину передає Корупція.Інфо.

Громадські активісти під стінами Адміністрації Президента провели акцію за прискорення судової реформи. Люди принести власноруч сконструйований «пам’ятник», де впізнавалися обличчя  судді Саніна, Царевич та Ємельянова. Суддів посадили в сміттєві баки, щоб показати, наскільки безнадійно заплямована чорна мантія.

Громадськість вимагала не просто звільнення одіозних людей у мантіях і не просто переатестації старих суддів, а цілковитого очищення і незалежності судової гілки влади.

«Ми вимагаємо Конституційну комісію розглянути наші пропозиції, які передбачають повне усунення політичного впливу, повне оновлення судової влади, створення нової судової системи з новими кадрами, так само як нової поліції. Ми вимагаємо забезпечення участі громадськості в засіданні конституційної комісії», – зазначив громадський активіст, експерт із судової реформи Михайло Жернаков.