Голова Верховної Ради Дмитро Разумков, який 21 грудня підписав держбюджет-2021, заявляє, що підстав для дострокового припинення повноважень парламенту 9-го скликання на даний момент немає.

Про це він повідомив в ефірі телеканалу “112 Україна” в програмі “Відверта розмова з Дмитром Співаком”.

“Станом на 24 грудня підстав для дострокового припинення повноважень Верховної Ради ІХ скликання немає. Я сподіваюся, що і не з’являться. Якщо такі будуть, то будь ласка. Закон є закон, і я впевнений, що всі будуть готові до виборів”, – сказав він, відповідаючи на питання, чи допускає він можливість проведення дострокових парламентських виборів в 2021 році у зв’язку з різким зниженням довіри до українському парламенту.

Також він заявив, що на даний момент парламент доводить свою дієздатність.

“Якщо ми говоримо про роботу парламенту, то сьогодні він працює. Ви бачите і кількість законів, які ми розглядаємо, і кількість народних депутатів, які безпосередньо беруть участь в роботі Верховної Ради України, як в залі, так і за її межами, і багато інших речей. Вони доводять, що сьогодні парламент є дієздатним “, – сказав Разумков.

При цьому Разумков зазначив, що будь-яка політична сила повинна бути готова до виборів.

Як повідомлялося раніше, Дмитро Разумков вважає розгляд законопроекту про ринок землі найважчим робочим моментом в 2020 році.

Також у вересні Дмитро Разумков заявляв, що готовий розпустити Раду за вказівкою Володимира Зеленського.