Дмитро Ілліч Гордон володіє великою кількістю квартир в Києві, але мало хто знає, як вони йому дістались. Такими словами починає номер новорічного випуску  95 кварталу Олександр Пікалов.

На екрані починають з’являтися уривки з інтерв’ю журналіста з різними президентами, а також ті, які він давав сам.

Спасибі вам за Україну, – каже Гордон Леоніду Кравчуку і на екрані вимальовуються квартири в різних куточках Київщини, які Дмитро Ілліч придбав під час каденції першого очільника держави. Перша – на Подолі, друга – на Русанівці, а третя на Оболоні.

Кучма – це найкращі десять років для України, вважає Гордон. І не дивно, адже за ці роки журналіст заволодів ще декількома приміщеннями: на Печерському, Хрещатику та Позняках.

Ви були першим демократично обраним президентом України, по суті, Ви привели Україну до демократії та показали, що таке справжня демократія. Ющенко! Ющенко!, – з захватом промовляє головний редактор видання Гордон до третього глави держави Віктора Ющенка.

А тим часом на екрані з’являються наступні декілька квартир, які журналіст придбав під час 2005-2010 років. На Лісному, на Осокорках, на Лук’янівці.

Так, стверджувально киває Гордон. При Януковичу було краще, чим зараз. Та це й не дивно, пан Дмитро не пошкодував сил, щоб купити ювілейну, десяту квартирку в Єнакієво.

З Петром Олексійовичем я знайомий з 1996 року,- зізнається Дмитро Ілліч, – у нас завжди були дуже хороші стосунки. Які, швидше за все, увінчалися успіхом ще й тому, що журналіст став власником ще трьох нерухомостей. На КПІ, додаткової на Липках, та тринадцятої, однак, думаємо, доволі щасливої, на Голосіївці.

І от, нарешті, Дмитро Гордон розповідає і про шостого президента України, Володимира Олександровича. Але, чомусь, не так компліментарно, як про його попередників.

Спочатку каже, що Зеленський – це успіх всіх нас. Однак, після цих слів, номера квартир на екрані, на диво, не з’являються.

Можна в плюс поставитися до річного правління Зеленського. Те, що він залишився демократом,-продовжує друг Ахметова.

Знову жодного нового списку чергових покупок.

Після всього, – тепер вже лютує Гордон, – він для мене помер, я вам чесно кажу. Якби у всього Офісу Президента було б 10% мізків Ріната Ахметова,наша країна жила б набагато краще, це я вам точно кажу,– з відчаєм в голосі проповідує головний герой номеру.

Іііі, починається! На екрані одна за одною спалахують нові назви нещодавно придбаної нерухомості журналіста.

А саме: 14-ї квартири на спорудження, 15-ї на Шулявці, ще одної на Солом’янці, на Теремках, на Татарці, на Андріївському, і 20-ї, коронної, на ВДНГ.

Весь цей список супроводжується цікавим музичним супроводом, який тільки додає іронії до всього вище сказаного та показаного глядачеві.

До слова, зовсім не дивно, що у Дмитра Гордона почались ностальгічні настрої і нещодавно на своїй сторінці в Інстаграм він поділився цікавою фотографією зі своїм теперішнім лютим ворогом і одночасно лідером нашої держави.

“Гордон починає постити фоточки з Зеленським, який для нього “помер” – Дмитро Ілліч, а шо таке? Зарплатня за грудень не прийшла”, – цікавляться в Телеграм-каналі Коридор ОП.

“Після жорсткої критики президента Володимира Зеленського та його команди на каналах Ахметова, Гордон тепер дає сигнал, що він більше не хоче «сваритися», а точніше – отримувати по лисій, нахабній морді мокрою ганчіркою, і готовий знову на шашлик. Слабенький Геббельс виявився. Вже готовий кинути Ахметова за шампур“, – влучно помітили в Телеграм-каналі Таємниці депутата.

Очевидно, риторика Гордона змінюється з кожною хвилиною.

В кінці листопада Телеграм-канал Вертикаль зробив прогноз, який, як ми тепер бачимо, збувся.

Безумовно, Гордон – чудовий актор. І зараз відпрацьовує свою, можливо, найбільш оплачувану роль у п’єсі Ріната Ахметова під назвою «олігарх. торги за монополію». Але мине рік, і Гордон з рівним обличчям знову піде на шашлики із Зеленським. Якщо покличуть. Така вона, “незалежність”…

Коридор ОП продовжує тему продажності журналіста, уявляючи, як смішно буде дивитися, якщо Зеленський і Ахметов увійдуть у стадію “перемир’я” – і всім Гордонам і Савікам прийде вказівка знову підтримувати Президента.

Так що не дивуйтеся якщо через пару місяців почуєте від Гордона:

“Я знаю Зеленського вже багато років як чесну, порядну та справжню людину”.

І пропагандист приповзе до президента на колінах.