Мешканка Ульяновської області опинилася в реанімації після того, як замість фізрозчину їй ввели формалін. У дівчини сильні опіки внутрішніх органів. Хто міг припуститися помилки і які прогнози на одужання?

У свідомість молода дівчина не може прийти до сих пір. Три дні тому вона перенесла операцію, яка ледь не коштувала їй життя, передає Корупція.Інфо

Центральна медико-санітарна клінічна частина. Саме сюди на планову операцію доставили 27-річну дівчину. Однак після операційного втручання в черевній порожнині виявили токсичну речовину, імовірно, формалін. Як ця речовина туди потрапила, зараз з'ясовують не лише тутешні медики. З операційного блоку молоду пацієнтку перевели не в палату, а в реанімацію зовсім іншої лікарні. Причому, в украй важкому стані. Як потрапила в організм отрута, що  по суті призвело до хімічного опіку внутрішніх органів.

"Токсична речовина, яка потрапило в черевну порожнину, викликала поліорганну недостатність. До нас пацієнтка була привезена з урахуванням того, що у нас є можливість використовувати діаліз. Пацієнтка досі перебуває в реанімаційному відділенні. Надається вся необхідна допомога. Ми бачимо позитивну динаміку. гемодинаміка стабілізувалася ", – повідомив головний лікар Ульяновської обласної клінічної лікарні Павло Дегтяр.

За хірургічним столом в той день стояв лікар вищої категорії. За плечима – майже 30 років медичного стажу. Але розкривати подробиці, здавалося б, простий операції, в медустанові не поспішають.

"Я не можу ніяких коментарів давати. Треба давати коментарі після завершення службової перевірки об'єктивно. Ось у мене в кабінеті ви бачите народу багато – ми цим і займаємося", – заявила заступник головного лікаря Центральної клінічної медико-санітарної частини імені В.А. Єгорова Віра Чівільгіна.

Популярне: «Її згвалтували, потім вбили, а чоловік просто втік»: Жорстоке вбивство жінки поставило на вуха всю країну

Цим же займаються і в регіональному Міністерстві охорони здоров'я. Хто зробив фатальну помилку, з'ясують в ході службового розслідування.

"Лікар був дуже досвідчений. Тобто, це не системна помилка. Це випадкова помилка. Випадкова подія, що відбулася. Будемо з'ясовувати, е лікар припустився або медична сестра допустила помилку. У процесі розслідування ми це обов'язково з'ясуємо. Якщо в ході розслідування будуть виявлені ознаки правопорушення , то матеріали комісії будуть передані до Слідчого комітету ", – пообіцяла заступник міністра охорони здоров'я Ульяновської області Інна Чігірева.

Поки в кабінетах чиновників досліджують документи і думки всієї медичної бригади, в стінах обласної лікарні продовжують боротися за життя дівчини. Медики вирішують питання про переведення пацієнтки в федеральний центр. Звичайно, якщо вона зможе пережити переїзд.