670583

Директор International Market Analysis Аріель Коен переконаний — Росія зараз у набагато гіршому стані, аніж під час кризи 2009 року, тож Заходу не варто розглядати її як рівноправного гравця на світовій арені.

Про це Коен пише у своїй статті на сторінках видання Newsweek.За його словами, військові авантюри Росії в Україні і Сирії були спробами маніпулювати світосприйняттям, адже Кремль намагається продемонструвати, що він стоїть на одному щаблі з США, готовий співпрацювати в боротьбі проти "Ісламської держави", але водночас може становити військову загрозу американським союзникам — Туреччині, Україні, а також сирійській опозиції.

Автор зазначав у статті, що військова авантюра Росії проти України "стала стрімким падінням на дно", однак Кремль продовжує робити все можливе, щоб повалити прозахідний уряд у Києві та замінити його на своїх маріонеток.

"Україну ніхто не залишить. Якщо вона погодиться на федералізацію, то розпадеться. Якщо ж спробує об'єднатися і розколеться під націоналістичним прапором, її чекає така ж доля", — цитує Коен анонімне джерело у Кремлі.‡агрузка...