JPG

Під час нічної стрільби в єврейській лікарні в Одесі загинув відомий український спортсмен – майстер спорту з таїландського боксу Сергій Лащенко. У Сергія залишилися молода дружина і півторарічний син.

Про загибель спортсмена повідомляється у його фан-групі в соцмережі.

Нагадаємо, на території міської клінічної лікарні №1, вночі о 01:20, 8 квітня, сталася перестрілка. Група невідомих відкрила вогонь, в результаті чого одна людина загинула і двоє отримали поранення. Після чого невідомі втекли з місця злочину.

Читайте також: У центрі Києва сталася перестрілка (ФОТО)

Загиблим виявився майстер спорту з таїландського боксу Сергій Лащенко, у нього була прострелена сонна артерія. Що стало причиною нападу на спортсмена, на даний момент невідомо. Однак тренер загиблого боксера Павло Євтушенко відзначає, що Лащенко завжди уникав будь-яких розборок або незрозумілих темних історій.

 

«У хлопця загинули батьки, я пам'ятаю його дуже скромним спортсменом, він не вплутувався ні в які розбирання і темні історії, але в 2008 році він перестав тренуватися, поїхав до Голландії і з тих пір не брав участь ні в одних змаганнях української національної федерації таїландського боксу», – розповів Євтушенко.

 

Відзначимо, що Сергій Лащенко почав займатися тайським боксом в 2003-му році. У 2006-му році був запрошений до Одеси Одеської федерацією тайського боксу як перспективний спортсмен. За час спортивної кар'єри він заробив титули Чемпіона України, володаря Кубка України з тайського боксу, чемпіона Європи з цього виду спорту.

Джерело: Корупція.Інфо.