Під час традиційного Великоднього послання "Urbi et orbi" (Місту та світу) Папа Франциск на площі Святого Петра у Ватикані закликав до миру. 

Папа Франциск помолився за всіх, хто сьогодні страждає від насильства, війн і конфліктів, передає Корупція.Інфо

"Воскресіння Господнє нехай подарує світло нашій дорогій Україні. А особливо тим, хто постраждав від насильства протягом останніх місяців. Нехай Україна знайде мир і надію завдяки зусиллям усіх зацікавлених сторін", – сказав понтифік у своїй промові.

Святіший Отець заохотив до молитви за мир у Сирії й Іраку, а міжнародне товариство закликав не залишатися байдужим до страшної гуманітарної катастрофи у цих. Папа закликав до молитви за мир в Лівії, щоб зупинити безглузде кровопролиття та варварське насильство. Висловив сподівання на прагнення миру в Ємені та інших країнах.

"Воскреслого Господа благаймо про мир для Нігерії, Судану та Демократичної республіки Конго", – сказав Папа і закликав молитися за всіх, хто втратив життя. За молодь в Кенії та тих, кого викрали чи змусили покинути домівки і близьких.

Нагадаємо, сьогодні 5 квітня християни Західного обряду святкують Великдень. На площі Святого Петра у Римі відбулась традиційна урочиста месса. Незважаючи на сильну зливу, її слухали тисячі вірующих.

Урочиста меса відбулась під сильм дощем