В мережі з’явився документ, який підтверджує, що Петро Порошенко був замішаний  в неприємну історію з офшорами.

Він доводить, що компанія “Пісковській завод скловиробів”, яка належить Порошенку та Кононенку, торгувала з країною агресором під ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ!!! Завод Президента купував доломіт для потреб скловиробництва у компанії “Кавдоломіт”, яка розташована в Республіці Північна-Осетія Аланія, м.Владикавказ. Номера накладних та інші дані на фотодоказах.

Про це написав народний депутат України Олексій Рябчин в своєму блозі у виданні Українська Правда, з посиланням на докази, які оприлюднив на своїй сторінці в Facebook Андрій Сенченко.

«Цікаво, що мова йдеться не про Гладковського та інших високопоставлених друзів Президента. Це безпосередньо компанія Головнокомандуючого воюючої країни!».

За словами експерта, дуже легко перевірити цю інформацію, адже цю компанію Порошенко декларує в своїх електронних деклараціях. Цю інформацію легко знайти у відкритих базах.«Як це нам будуть пояснювати порохоботи та штатні політологи Банкової? Пропоную варіанти: а) підробка; б) провокація; в) вибори; г) Путін нападе», – пише Олексій Рябчин.

Також до своїх слів він прикріпив слова Андрія Сенченко, які той писав на своїй сторінці в Facebook:

«Всі п’ять років війни діяльність Президента України Петра Порошенка носила системний злочинний характер. Він не тільки наживався на армійських поставках, а й безперервно торгував з державою-агресором. Копіями митних накладних, датованих 3 і 4 грудня 2018 року, підтверджуються факти торгівлі ТОВ “Пісковській завод скловиробів”, Київська область, Україна з ВАТ “Кавдоломіт”, Владикавказ, Росія. ТОВ “Пісковській завод скловиробів” належить особисто Петру Порошенко і записаний в його декларації. Але і це ще не все – дати, зафіксовані в митних документах (3 і 4 грудня 2018 року) припадають в акурат на розпал “воєнного стану”, оголошеного Порошенком 26 листопада 2018 року. Це зайвий раз підтверджує, що реєстрація його особистого офшору в момент Іловайскої трагедії випадковістю не була», – підсумував Андрій Сенченко.