Кортеж президента і авто заступника голови фракції Блоку Петра Порошенка Ігоря Кононенка були помічені сьогодні вночі біля будівлі СБУ в Києві. Про це в Facebook написав журналіст Михайло Ткач, передає Корупція Інфо

Він написав, що в 22.00 помітив автомобіль, на якому їздить Кононенко, біля будівлі Кабміну. Станом на 23.40 він все ще знаходився у будівлі парламенту. 

Опівночі журналіст написав, що їхав у таксі і помітив, як кортеж президента Петра Порошенка і машина Кононенко заїхали у ворота СБУ на Володимирській, 35. В підтвердження слів журналіст зняв фото і відео.

За словами Ткаченка, на "Audi" з такими ж номерами АА0014ОО цього літа Кононенко приїжджав у ВІП-термінал аеропорту "Київ". Про цілі нічного візиту в СБУ поки невідомо.

Нагадаємо, що СБУ затримала шахрая, який збирав гроші з депутатів БПП від імені Ігоря Кононенка. Раніше 12 грудня А. Грановський на своїй сторінці у Фейсбук повідомив, що отримав повідомлення в месенджері "Телеграм" нібито від народного депутата – однопартійця Ігоря Кононенка, який "намагався втягнути його в злочинну змову з не до кінця попятной метою".

Як повідомляла "Країна", права рука президента Петра Порошенка, депутат від БПП Ігор Кононенко, займається питаннями корупції від імені президента. Про це повідомив колишній нардеп Олександр Онищенко. За його словами, Кононенко отримує $20 з кожної тонни вугілля, що поставляється з непідконтрольною частини Донбасу.