Меган Маркл і принц Гаррі хрестили свого первістка Арчі в Віндзорському замку в каплиці Святого Георгія перед невеликою групою з 25 друзів і членів королівської сім'ї. Обряд провів архієпископ Кентерберійський.

Церемонія 6 липня відбулася "під грифом секретно" – не дивлячись на величезний ажіотож в суспільстві і натовпи охочих побачити пару герцогів Сассекських, прибулих в Віндзор з різних куточків світу. Як пише The Sun, молодий батько наполіг, щоб захід став якомога більш приватним.

Крім того, хресні батьки восьмитижневого принца не були названі.

Після цього на офіційній Facebook-сторінці королівської сім'ї показали перші фото з хрещення і "відзвітували" про захід.

"Сьогодні сина герцога і герцогині Сассекських Арчі хрестили в приватній каплиці в Віндзорському замку. Принц Уельський, герцогиня Корнуолла і герцог і герцогиня Кембриджські були присутні на хрещенні", – йдеться в публікації.

Ця перша офіційна фотографія була зроблена в Зеленій вітальні в Віндзорському замку.

Ця друга фотографія герцога і герцогині Сассекських і Арчі була зроблена в Рожевому саду в замку.

На обряд хрещення Арчі прибули Кейт Міддлтон і принц Вільям, причому герцог Кембриджський в чорних сонцезахисних окулярах сам був за кермом. Авто заїхало на територію замку з заднього входу, і розглянути членів королівської сім'ї фанатам, які з ранку вишикувалися на вулицях, до ладу не вдалося.

Бабуся і дідусь принц Чарльз і Камілла прилетіли до Віндзорського замку на приватному вертольоті. Ймовірно, кілька інших гостей також скористалися цим видом транспорту, так як шанувальники не бачили їх прибуття.