У Києві та Київській області введено оперативний план "Сирена".

У місті Баришівка під Києвом біля одного з ресторанів сталася стрілянина. Вогонь відкрили і по співробітнику поліції, повідомляє "Інформатор".

Стрілянина сталася сьогодні вночі на вулиці Київський шлях, 46а. В даний момент про стан жертви нічого невідомо. За інформацією та видання, швидше за все, в чоловіка вистрілили, коли він виходив або сідав в автомобіль Hyundai Tucson.

Вранці інформація, що жертвою нападу став поліцейський, підтвердилася. Від отриманих поранень він помер. У зв'язку з цим у Києві та Київській області введено оперативний план "Сирена".

Біля самого місця події, яке розташоване в сотні метрів від міського відділення поліції, поліцейські зупиняють і перевіряють всі проїжджаючі машини.

Правоохоронці відмовилися розповідати журналістам подробиці події. На місці події працюють співробітники Національної поліції, в тому числі й у цивільному, а також співробітники прокуратури. Крім того, журналісти помітили й мобільну криміналістичну лабораторію. 

Раніше повідомлялося, що в Києві після потрійної ДТП між двома водіями виник конфлікт, в ході якого один з них дістав пістолет і почав стріляти по машині іншого.

Нагадаємо, що біля метро "Лівобережна" у Києві чоловік відкрив стрілянину через шум під вікнами своєї квартири. Обурений киянин вирішив провчити компанію, яка не реагувала на його зауваження.