khabar

Служба безпеки України (СБУ) затримала голову сільської ради Київської області на хабарі в 300 тис. євро та 10 тис. доларів

Як повідомляє Корупція Інфо, за інформацією прес-служби СБУ, чиновник вимагав гроші за довгострокову оренду 26 гектарів землі.

«Голову однієї з сільських рад Васильківського району Київської області та посередника – депутата сільради затримали на хабарі у 300 тисяч євро та 10 тисяч доларів співробітники Служби безпеки України спільно з детективами НАБУ та Спеціалізованої антикорупційної прокуратурою», – йдеться в повідомленні.

Як зазначається, чиновники вимагали гроші від представників агропромислового підприємства за довгострокову оренду 26 гектарів землі.

«Під час затримання зловмисники намагались втекти від правоохоронців на автомобілі. Підозрювані затримані згідно статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Кримінальне провадження відкрито за ч. 4 ст. 368 Кримінального кодексу України», – йдеться в повідомленні.

Як наголошується, в даний час тривають невідкладні слідчі дії, вирішується питання про оголошення зловмисникам про підозру.