На одній з виборчих дільниць в Харкові люди не змогли дочекатися черги та йшли, оскільки з шести кабінок для голосування працювало лише дві.

Про це OBOZREVATEL повідомила виборець з Харкова Марина Бабич. За її словами, поламані кабінки намагалися ремонтувати скотчем.

“Місто Харків, дільниця №631254 – з шести кабінок працюють 2! Інші поламані, їх склеюють скотчем до якого липнуть бюлетені. Черга з 6 чоловік стояла 60 хвилин, поки під крики” ганьба!” не вийшла пані голова з розповідями про пенсіонерів, які нібито поламали всі кабінки”, – розповіла Бабич.

За її словами, велика кількість виборців просто розійшлася, тому що невідомо було скільки їм ще довелося б чекати, щоб проголосувати.

Нагадаємо, в Житомирі на місцевих виборах-2020 “креативно” підійшли до створення кабінок для голосування, зробивши їх з ганчірок, ширми для лялькового театру і килимів.

За даними місцевих ЗМІ, місцеві підрядники не забезпечили виборчі дільниці нормальними кабінками, тому члени комісії зробили їх із того, що було під рукою.

“На житомирських дільницях проходить креативний конкурс зі створення кабінок для голосування. За даними ЗМІ, спонсор конкурсу – місцеві підрядники, які не забезпечили дільниці нормальними кабінками”, – йдеться в повідомленні.