Головні новини Львова
Подобається

Під люстрацію потрапив екс-керівник львівського УБОЗу Василь Телиця

07/11/2014     Автор: Яна Романська
Під люстрацію потрапив екс-керівник львівського УБОЗу Василь Телиця

Під реалізацію Закону України «Про очищення влади» потрапив екс-начальник Управління боротьби з організованою злочинністю міліції Львівщини Василь Телиця.

Його прізвище внесено до єдиного державного реєстру осіб, щодо яких застосовано положення закону «Про очищення влади».

Зазначимо, Василь Телиця очолював УБОЗ Львівщини чотири роки – з весни 2010 до квітня 2014 року. Упродовж кількох останніх місяців Телиця не обіймав керівних посад, однак залишався працювати в міліції.

Також у списку люстрованих керівників опинився екс-перший заступник начальника міліції Львівщини Сергій Вучкан.

Як повідомляло IA ZIK, під дію Закону України «Про очищення влади» підпали заступники начальника міліції Львівщини – Сергій Вучкан, Сергій Маруняк та Андрій Карпінець. Про це 30 жовтня у коментарі IA ZIK повідомив начальник міліції Львівщини Дмитро Загарія.

«Йдеться про першого заступника Сергія Вучкана, заступника з питань громадської безпеки Сергія Маруняка та заступника з питань матеріально-технічного та кадрового забезпечення Андрія Карпінця», – повідомив Загарія.

За його словами, А. Карпінець написав заяву на звільнення з органів внутрішніх справ у зв’язку з виходом на пенсію і звільнений наказом міністерства від 20 жовтня.

«Два інших заступники перебувають у відпустках. Як тільки вони повернуться на роботу, до них буде застосовано норму Закону «Про очищення влади», – повідомив Загарія.

Начальник міліції Львівщини також зазначив, що наразі триває перша хвиля люстрації, Закон «Про очищення влади» наразі не торкнувся керівників міліції Львівщини нижчої ланки.

Як повідомлялося, у рамках першого етапу люстрації з МВС звільнено 91 працівника, серед яких вісім генералів. Про це у Фейсбук повідомив міністр МВС Арсен Аваков.

 

Джерело: ZIK