маріуп

Сержант Ігор Волощинов зі своїми бійцями викликав вогонь на себе, чим дав можливість розвідгрупі розвернутися в бойовий порядок і дати відсіч противнику

Підгрупа забезпечення під керівництвом головного сержанта роти спеціального призначення 3 окремого полку спеціального призначення Ігоря Волощинова допомогла вирватися із засідки підрозділу сил АТО, про це у Facebook написав заступник начальника штабу командування "Північ" Віктор Кевлюк, передає Корупція.Інфо.

"Після успішного виконання завдання під час висунення до місця денного відпочинку група була виявлена ​​за допомогою БПЛА НЗФ і потрапила в засідку в районі одного з населених пунктів Новоазовського району", – повідомив він.

За його словами, підгрупа забезпечення під керівництвом Волощинова висунулася для евакуації основної групи.

"Чіткі і вмілі дії старшини Волощинова відвернули групу засідки і вогонь мінометів НЗФ на себе, чим дали можливість основній розвідувальній групі розвернутися в бойовий порядок і дати відсіч противнику", – зазначив Кевлюк.

Після цього на пошкодженій техніці старшина забезпечив евакуацію основної групи.

"Під час евакуації було пошкоджено 2 одиниці автомобільної техніки супротивника і знищено до 7 бойовиків. Група спецназу втрат і поранень не зазнала і була успішно евакуйована", – написав Кевлюк.