У військах берегової оборони українських ВМС під Одесою проведені тактичні навчання з бойовими стрільбами.
Про це повідомили у прес-центрі Командування Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

"До тактичних навчань з бойовими стрільбами залучалися окремий батальйон військ берегової оборони ВМС ЗС України, рота морської піхоти, розвідувальний, артилерійський і танковий підрозділи, а також морська авіація. Військовослужбовці відпрацьовували підготовку та ведення контрзасідкових дій", – зазначили в прес-центрі.


У ході навчання рота морських піхотинців здійснила нічний марш з пункту постійної дислокації в район виконання завдань, провела розгортання, після чого приступила до виконання поставленого завдання.
За словами командувача Військово-Морськими Силами віце-адмірала Сергія Гайдука, разом із досягненнями навчання виявили також невикористані в процесі підготовки резерви при проведенні подібного заходу.

«Сподіваюся, з урахуванням висновків, які будуть зроблені, наступні навчання будуть ще більш продуктивними, і рота морської піхоти в найкоротший термін буде оцінена як високомобільний підрозділ, готовий до виконання завдань у зоні антитерористичної операції», – сказав він.


   Навчання стали одним з важливих етапів планової підготовки підрозділів військ берегової оборони до виконання завдань у зоні антитерористичної операції. Їх особливість полягала, зокрема, в тому, що значна частина особового складу – військовослужбовці четвертої черги мобілізації.

Джерело: Корупція.Інфо