Популярне: Не хочете проходити вакцинування? Уляна Супрун вже підготувала покарання, не припиняє дивувати…

Всі звикли до того, що у відомого телеведучого Костянтина Стогнія дві маленькі доньки. Про те, що є ще й старша, мало хто знав, хоча Костянтин цього ніколи і не приховував, втім, і не афішував, передає Корупція.Інфо

Напевно, тому, коли він з'явився на червоній килимовій доріжці під руку з молодою красунею, всів подиві зашепотіли, задаючись одними і тими ж питаннями: «Хто це?» І «Чому він не з дружиною?». Правда, ніякої скандальної сенсації не вийшло – дівчиною, яка гордо пройшла під руку з телеведучим, виявилася його рідна дочка від першого шлюбу.

Даша навчалася в Києво-Могилянській академії та працює разом з батьком. Дівчина – редактор сайту кінофестивалю «Золота пектораль», який щорічно проходить в українському Трускавці.

«Звичайно, мені б хотілося, щоб Даша пішла по моїх стопах. Я вважаю, що журналістика – це гідна професія. Але я ні в якому разі не наполягаю, хочу, щоб вона вибрала самостійно. А їй ось більше до душі світова економіка і тенденції її розвитку », – поділився Костянтин.

Як з'ясувалося, телеведучий – строгий батько, який дотримується певних методів виховання.

«Я вважаю, що просто так дітям гроші давати не можна. Не можу дивитися в ресторанах на дітей-мажорів, які ще нічого в цьому житті не уявляють, але вже розкидаються грошима направо і наліво. Тому коли перед зимовими канікулами Даша прийшла до мене з проханням дати їй грошей на поїздку в Париж, куди вона хотіла відправитися разом з друзями, я видав їй певну суму, але з умовою, що вона мені все до копійки відпрацює. Ми відразу з нею визначилися, що сайт фестивалю «Золота пектораль» повинен бути нічим не гіршим, ніж у Каннського кінофестивалю. І я вже бачу, що вона почала втягуватися », – запевняє Костянтин.

Поділився телеведучий і іншими методами виховання.

«Я строго переконаний, що виховувати зі своїх дітей тепличні рослини ні в якому разі не можна. Все одно ти не зможеш бути все життя теплицею для них. Одного разу вітер подме, і теплиця зруйнується, і тоді твої діти залишаться один на один з життям, будучи абсолютно до нього непристосованими », – розповів телеведучий.

Як з'ясувалася, доросла дочка Костянтина поки не поспішає знайомити батька зі своїм хлопцем. В принципі, і правильно робить, адже Костянтин давно попередив, що найкращим випробуванням на міцність для чоловіка є армія. Тільки тоді, на думку телеведучого, чоловік стає чоловіком. До того ж Стогній не приховує, що буде суворим тестем, якого не забалуєш, так що його майбутньому зятю потрібно бути до цього готовим.