Заарештовано колишнього міністра транспорту і партнера Ріната Ахметова в газовидобутку Миколу Рудьковського.

Про це повідомив Сергій Лещенко на своєму Телеграм-каналі.


У четвер Київський апеляційний суд прийняв рішення взяти Рудьковського під варту прямо в залі суду.

Суд також скасував рішення Печерського суду, який місяць тому обрав йому м’який запобіжний захід – нічний домашній арешт.

Рудьковський підозрюється у викраденні колишнього директора «Нафтогазвидобування», нинішнього нардепа від Слуги народу Олега Семінського.

Після його викрадення частина акцій компанії були продані від Нестора Шуфрича Ринату Ахметову.

Рудьковський продовжує контролювати 25 відсотків компанії, його акції арештовані судом.

Рудьковський повернувся в Україну 3 березня й майже три місяці був без запобіжного заходу, під час чого він встиг дати інтерв’ю Дмитру Гордону. Тільки 24 травня Печерський суд обрав йому сміховинну запобіжний захід – нічний домашній арешт.

Нагадаємо,  Служба безпеки України та Офіс генпрокурора розкрили резонансне викрадення у 2012 році керівника компанії “Нафтогазвидобування” Олега Семінського, який тепер є народним депутатом від “Слуги народу”.

Замовником викрадення виявився колишній бізнес-партнер Семінського, народний депутат кількох скликань, який в минулому займав посаду міністра транспорту та зв’язку – Микола Рудьковський.
2 лютого Печерський суд Києва розпорядився накласти арешт на акції ПрАТ “Нафтогазвидобування”, що належать брату Рудьковського Сергію.
Арешт було здійснено в рамках кримінального провадження, відкритого в листопаді 2012 року за фактом викрадення Семінського.

За даними слідства, його викрали й понад три роки утримували в нелюдських умовах. Систематично катували та вимагали від нього і його родичів сплатити нереальний борг. Йшлося про 200 мільйонів доларів. Сам Семінський в інтерв’ю Економічній правді колись говорив:

“Я на 100% впевнений, що замовником мого викрадення був Микола Миколайович Рудьковський”.

Також він розповів, що ПрАТ “Нафтогазвидобування” створювалася на умовах приналежності йому 10% акцій її статутного фонду. Утримувачем цього пакету акцій Семінський назвав Миколу Рудьковського.
Рудьковський був заочно арештований в РФ у 2016 році у справі про напад на російське посольство в Києві.

У 2018-му його затримали в Москві й помістили під варту.

На початку листопада 2019 року Генпрокуратура РФ направила кримінальну справу Рудьковського до суду.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.