Уночі проти 1 серпня в потязі Маріуполь – Київ чоловік сильно побив і намагався згвалтувати Анастасію Лугову. Зловмисника навіть не зупинило те, що поряд із жінкою в цей час перебував неповнолітній син. На інцидент уже відреагував міністр інфраструктури Владислав Криклій.

Інцидент міністр прокоментував у фейсбуці. Він наголосив, що світ поглинає чергова хвиля насильства, тому необхідно цьому швидко протидіяти. Зокрема, в Україні нещодавно дали про себе знати полтавський і луцький терористи.

“І вже сьогодні маємо нову важку історію, цього разу на Укрзалізниці. Хворий збоченець намагався у нічному потягу Маріуполь-Київ скоїти жахливе з Анастасією Луговою в присутності її сина. Вона сміливо дала відсіч, але це їй коштувало фізичних і психічних травм. На злочинця на зупинці в Києві вже чекали поліцейські”, – зазначив Криклій.

Очільник Мінінфраструктури наголосив, що таким історіям – не місце на Укразалізниці.

“Наша залізниця має бути безпечною для пасажирів і працівників. Гадаю, саме час розглянути можливість повернення поліції охорони до патрулювання у нічних потягах. І було б точно не зайвим забезпечити газовими балончиками (або шокерами) провідників, хворі збоченці мають бачити життя в інших кольорах,” – заявив Криклій.

Зауважимо, після цього випадку в Укразалізниці також наголосили, що необхідно терміново повертати у потяги далекого сполучення поліцію. Ті, зі свого боку, забезпечать повну безпеку пасажирів.

Світ поглинає чергова хвиля насильства і необхідно цьому швидко протидіяти. Не встигли відійти від терориста, який взяв…

Опубликовано Vladyslav Kryklii Суббота, 1 августа 2020 г.