Під Верховною Радою у Києві зібралися близько 200 осіб, які просять подовжити пільговий період розмитнення автомобілів ще на півроку.

Сьогодні, 15 травня, власники євроблях вийшли на пікет Верховної Ради. Вони припаркували свої машини на вул. Грушевського біля будівлі парламенту. Також облаштували сцену на площі Конституції перед Радою, з якої озвучують свої вимоги. Крім того, активісти тримають плакати зі своїми вимогами, а також прапори "Автоєвросили".

«Учасники акції закликають депутатів продовжити принаймні на півроку період пільгового розмитнення автомобілів з єврореєстрацією», – йдеться у повідомленні.

Основні вимоги мітингувальників: скасування акцизу на розмитнення автомобілів, зупинення повторних штрафів у 8500 грн після розмитнення і відстрочка введення штрафів у 170 тис. грн за нерозмитнення. Мітингувальники пропонують парламенту продовжити термін дії пільгового періоду розмитнення і відстрочити введення акцизу до 2020 року.

Протестувальники мають прапори «АвтоЄвроСили» та «Правого сектору». На площі Конституції встановлено сцену, на якій написано «Прибрати акциз. Разом сила».

Учасники акції продовжують збиратися під парламентом. Ситуація спокійна, правопорядок забезпечують поліцейські та бійці Нацгвардії.

Додамо, сьогодні у Києві страйкують ще й львівські шахтарі – їм не платять зарплату.