Україна не причетна до можливого пошкодження російського патрульного корабля “Василь Биков”. Про це радник голови Офісу президента України Олексій Арестович сказав в ефірі програми “Фейгін Live”.

“Таких даних немає. Було два епізоди. Перший, що нібито дим на горизонті, і другий, що закопчений корабель прийшов у бухту”, – сказав він.

За його словами, задимлення, яке спостерігалося, є нібито “стандартною роботою” дизельних двигунів.

“Якби ми потопили, ми б відразу заявили, що нам соромитися”, – додав Арестович.

Нагадаємо, що у Чорному морі біля тимчасово окупованого Севастополя раптово задимівся російський патрульний корабель “Василь Биков”. Спочатку він випустив димові приманки, а після цього на ньому почали відбуватися “дивні речі”.

Такі кораблі можуть мати на озброєнні крилаті ракети “Калібр” кількістю в 8 одиниць на один залп. Арестович також сказав, що за деякими відомостями, поки без підтвердження, українські літаки завдавали ударів по лівому березі Дніпра в Херсонській області.

“Традиційно обробляється район Нової Каховки та Берислав. Хоча дісталося Олешкам і Чорнобаївці. Якщо таке триватиме хоча б кілька днів, там стане дуже сильно погано російському угрупованню”, – зазначив він.